Programowanie VMB - planowanie działań

Wątek mający na celu planowanie kolejnych działań w projekcie, niezbędnych do programowania aplikacji VMB.

Może skontaktujcie się z wykładowcami przedmiotów informatycznych (programowanie, zarządzanie itd.) na uczelniach technicznych żeby przedstawić swój pomysł, a oni mogliby przestawić go studentom, wtedy moglibyście pozyskać większy zespół i zainteresowanie?
Pamiętam jak za moich czasów prowadzący jakiś przedmiot typu "programowanie część stopięćdziesiątatrzecia" powiedział nam o takim projekcie, w którym trzeba było nauczyć się nowej technologii i bardzo dużo osób się wciągnęło w ten temat (z samej mojej grupy około połowa), jedna osoba zajęła nawet dosyć wysokie miejsce w ich rankingu.
Magnesem powinno być to, że efektem pracy ma być symulacja/gra symulacyjna i biorąc udział w projekcie ma się duży wpływ na to, jak będzie wyglądać

Jedyny jaki znam to CVS, obecny od wielu lat w Unixie. Są wersje dla Windows, i nakładki graficzne na wiersz poleceń też się znajdą. System jest bezpłatny, sprawdzony, dobrze udokumentowany. Czego chcieć więcej?

Opis popularnych systemów kontroli wersji:
http://www.smashingmagazine.com/2008/09/18/the-top-7-open-source-version...

Ponieważ aplikacja VMB ma być tworzona w systemie Drupal, to proponuję system kontroli wersji Git, ze względu na jego potencjalną znajomość przez deweloperów. Tutaj także dokumentacja na stronie drupala: http://drupal.org/documentation/git

Nie upieram się jednak przy Git. Być może pojawią się jeszcze inne komentarze w tym temacie.